Tuotteen lisäys onnistui.
Paineilmakäyttöiset pokkaus- ja lävistyspihdit, 250 mm
Paineilmakäyttöiset pokkaus- ja lävistyspihdit, 250 mm
- Tuotenro: 515.1295
- EAN: 4042146632703
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- itseaukeavat
- peltien ja korin osien laipoittamiseen ja rei'ittämiseen
- enintään 1,5 mm:n paksuisen materiaalin laipoittamiseen ja rei'ittämiseen
- reiän halkaisija 5 mm
- voimaa tarvitaan vain vähän
- kumipäällysteinen kahva
- erikoistyökaluterästä
Ominaisuudet
| Halkaisija (mm): | 55,0 |
| Ilmankulutus, l/min: | 113 |
| Kahva: | Kuminen |
| Käyttöpaine, bar: | 6,3 bar (90 psi) |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 3/8" - 10 mm |
| Liitoskierre: | 1/4" |
| Materiaali1: | Erikoistyökaluterästä |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 0.16 |
| Paino g: | 1300 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 76 |
| Pakkauksen leveys mm: | 128 |
| Pakkauksen pituus mm: | 300 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 250 |
| Reiän halkaisija: | max. 5 mm |
| Standardi: | DIN EN ISO 28927-7 |
| Taitosleveys: | 22 |
| Taitossyvyys: | 12 |
| Toimintoattribuutti 1: | Itseaukeavat |
| Tärinännopeutus: | < 3,97 |
Viimeksi katseltu