Tuotteen lisäys onnistui.
1/2" paineilmakäyttöinen pistehitsiporakone
1/2" paineilmakäyttöinen pistehitsiporakone
- Tuotenro: 515.1206
- EAN: 4042146257807
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- ilmanpoisto alla olevan kahvan kautta
- kevyt käyttää
- sopii jatkuvaan käyttöön
- sopii erinomaisesti sisä- ja ulkopuolisille hitsauspisteille
- pistehitsiporiin
- Kiinnitys 8 mm kiinnitysruuvilla
- hyvä vetolujuus
- säädettävä jyrsintäsyvyysrengas, 0,05 mm:n säätövälit
- käännettävä ja irrotettava sanka kohteen kiinnitykseen
- suuri sanka syvällä oleville pisteille
- syöttötehoa paineilmasylinterin avulla
- portaaton nopeudensäätö
- sis. 1/4 tuuman pistokkeen
- Vankka konerunko
Ominaisuudet
| Ilmankulutus, l/min: | 280 |
| Kiinnitys (mitta): | 8 mm |
| Kokonaispituus L (mm): | 235.0 |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 3/8" - 10 mm |
| Leveys B: | 200.0 |
| Liitoskierre: | 1/4" IG |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 0.25 |
| Muoto: | Pistoolimuoto |
| Paino g: | 2200 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 65 |
| Pakkauksen leveys mm: | 146 |
| Pakkauksen pituus mm: | 345 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Standardi: | DIN EN ISO 28927-5 |
| Teho (W): | 500 Watt |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 1600 |
| Tärinännopeutus: | < 4,20 |
| Äänen painetaso (dbA): | 81 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 90 |
Viimeksi katseltu