Tuotteen lisäys onnistui.
Muovikiinnike
Muovikiinnike
Kuvaus
- Audille
- Volkswagenille
- muovipussissa
Ominaisuudet
| Käyttökohteet:: | Audi, VW |
| Leveys mm: | 21.9 |
| OE-Code Audi: | 4A0853825, 4A0853825A |
| OE-Code Volkswagen: | 4A0853825, 4A0853825A |
| OE-koodi: | 4A0853825, 4A0853825A |
| Paino g: | 23 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 24 |
| Pakkauksen leveys mm: | 54 |
| Pakkauksen pituus mm: | 68 |
| Pakkauksen sisältö: | 10 |
| Pituus, mm: | 34.9 |
Viimeksi katseltu