Tuotteen lisäys onnistui.
Kiinnitysklipsi
Kiinnitysklipsi
Kuvaus
- Audille
- Volkswagenille
- muovipussissa
Ominaisuudet
| Halkaisija (mm): | 10,0 |
| Käyttökohteet:: | Audi, VW |
| OE-Code Audi: | 3A0853575, 3A0853575A |
| OE-Code Volkswagen: | 3A0853575, 3A0853575A |
| OE-koodi: | 3A0853575, 3A0853575A |
| Paino g: | 14 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 25 |
| Pakkauksen leveys mm: | 65 |
| Pakkauksen pituus mm: | 165 |
| Pakkauksen sisältö: | 10 |
| Pituus, mm: | 12.0 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 16.0 |
Viimeksi katseltu