Tuotteen lisäys onnistui.
Teleskooppimainen keskiöavainsarja sisäpuolisille jousille, Audille ja Seatille, 11-os
Teleskooppimainen keskiöavainsarja sisäpuolisille jousille, Audille ja Seatille, 11-os
- Tuotenro: 500.8765
- EAN: 4042146857168
- Special Hinta: 402,50 € *
Kuvaus
- sopii poikittais- ja moninivelakseleiden kierrejousien asennukseen ja poistoon
- turvallinen asennus ja purku, ei vaadi akselin purkamista
- aikaa säästyy huomattavasti
- uusi, muokattu malli, jossa on pidennetty kiristysmatka
- jousen lautanen takaa jousikierteen hyvän pidon
- kiristää jousen varmasti jousikeskiöön
- kompakti rakenne takaa hyvän asettelun
- vääntökäyttöelementin ylikuormitussuojaus
- sopii ajoneuvoihin, joiden käsiksipääsyaukot ovat hyvin pienet
- jousenpidin, jossa on erityinen geometria ja suojaleuat
- tukevassa muovilaukussa
Käyttökohteet / tarkoitettu: Audi A4 B7 (8E), A4 B8 (8K), A5 (8T), A6 (C7 / 4G), A7 (C7 / 4G), Q5 (8R) ja Seat Exeo (3R) jossa etupyöräveto
Ominaisuudet
| Enimmäiskiristysmomentti: | 100 |
| Enimmäistyömatka, mm: | 124.0 |
| Jousen kapasiteetti: | 90,0 - 140,0 mm |
| Jousipaine enintään: | 1600 kg |
| Jänneväli enintään (mm): | 220.0 |
| Jänneväli vähintään (mm): | 110.0 |
| Kantokyky, kg: | 1600 |
| Käyttöalue, yleinen: | Poikittais- ja moninivelakseleiden kierrejousien asennukseen |
| Nelikantavääntiö, tuuma: | 1/2" |
| Osia sarjassa: | 11 |
| Paino g: | 4900 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 96 |
| Pakkauksen leveys mm: | 369 |
| Pakkauksen pituus mm: | 433 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Videolinkki käyttö: | Video |
Viimeksi katseltu