Tuotteen lisäys onnistui.
ULTIMATEvision SUPERCHARGED 0° etukameran anturi - joustava PVC-kotelo
ULTIMATEvision SUPERCHARGED 0° etukameran anturi - joustava PVC-kotelo
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- 4 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 15 mm
- voidaan liittää kaikkiin ULTIMATE
Ominaisuudet
| AV-suurennus: | Enint. 15", Cinch |
| Apupeili 1: | Katseen suunta 70° - avauskulma 40° |
| Apupeili 2: | Katseen suunta 90° - avauskulma 36° |
| Apupeili 3: | Katseen suunta 110° - avauskulma 32° |
| Avautumiskulma: | vaakasuuntainen 34° - pystysuuntainen 34° - diagonaalinen 56° |
| Kameran suojus: | Uloke naarmuuntumatonta safiirilasia |
| Kameran suojus2: | Kameran holkki ruostumattomasta teräksestä |
| Kameran tarkkuus: | 320 (H) x 240 (V) = 76 800 pikseliä |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 cm - 6 cm |
| Kestävyys: | Vesitiivis 1 m:iin saakka |
| Kestävyys2: | Öljyn- ja bensiininkestävä pää |
| Kulma: | 150° |
| Linssityyppi: | Asfäärinen |
| Malli: | Joustava PVC-kotelo |
| Paino g: | 140 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 72 |
| Pakkauksen leveys mm: | 308 |
| Pakkauksen pituus mm: | 380 |
| Pituus (m): | 1 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 6.0 |
| Suojausluokka: | IP 67 |
| Taivutussäde: | min. 15 mm |
| Työlämpötila: | 0°C - 75°C |
| Valoisuus: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Valonlähde: | 4 himmennettävä valkoinen Mini - LED |
Viimeksi katseltu