Cookie preferences
This website uses cookies, which are necessary for the technical operation of the website and are always set. Other cookies, which increase the comfort when using this website, are used for direct advertising or to facilitate interaction with other websites and social networks, are only set with your consent.
Configuration
Technically required
These cookies are necessary for the basic functions of the shop.
Advanced Cart
Allow all cookies
CSRF token
Cookie preferences
Currency change
Customer-specific caching
Decline all cookies
Individual prices
SX Challenge
Selected shop
Session
Sprachshop ID
Sprachshop Weiterleitung
für Suche authentifiziert
Comfort functions
These cookies are used to make the shopping experience even more appealing, for example for the recognition of the visitor.
Note
Statistics & Tracking
Affiliate program
Google Analytics
Track device being used
El artículo se añadió correctamente.
Multilijadora con mango, 212 mm
Multilijadora con mango, 212 mm
- Referencia: 515.5431
- EAN: 4042146756423
- Precio de venta recomendado: 500,30 € *
Descripción
Características
| Altura de paquete mm: | 110 |
| Anchura de paquete mm: | 177 |
| Contenido del paquete: | 1 |
| Diámetro mín. de manguera: | 3/8" - 10 mm |
| Longitud de paquete mm: | 235 |
| Longitud total L en mm: | 212 |
| Peso en g: | 1400 |
| Presión de servicio en bar: | 6,3 bar |
| Revoluciones en vacío en rpm: | 4000 |
| Rosca de unión: | 1/4" |
Mostrar más caracteristicas
Repuestos
más
Repuestos para el artículo
Incluido en
más
El artículo Multilijadora con mango, 212 mm (515.5431) está incluido en
| Referencia | Artículo |
Precio de venta recomendado: (excl. IVA.) |
Cantidad | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 515.5430 |
|
Juego de multilijadora neumática, 8 pzs | 425,00 € * | ||||||
Downloads
Descargas para "Multilijadora con mango, 212 mm"
Documento CE
Plano de despiece
Vistos más recientemente