Article successfully added.
Oil sump drain plug, internal hexagon 10mm, M24x1,5x9mm, pack of 1
Oil sump drain plug, internal hexagon 10mm, M24x1,5x9mm, pack of 1
- Article No.: 430.0023
- EAN: 4042146800560
- Promotional price: €4.00 *
Description
- hexagon socket
- without washer
Properties
| Application range: | VW, Audi, Seat, Škoda |
| OE-Code Audi: | 028 103 059 A |
| OE-Code Seat: | 028 103 059 A |
| OE-Code Skoda: | 028 103 059 A |
| OE-Code Volkswagen: | 028 103 059 A |
| OEM code: | 028103059 |
| Packaging contents: | 1 |
| Packaging height, mm: | 16 |
| Packaging length, mm: | 26 |
| Packaging width, mm: | 32 |
| Receiver: | M24x1,5x9 |
| Screw profile size allen: | 10 |
| Weight [g]: | 51 |
| profile1: | hexagon |
Viewed