Article successfully added.
Oil drainage screw, M18x1.5x9 mm, 25 pack
Oil drainage screw, M18x1.5x9 mm, 25 pack
- Article No.: 430.2036
- EAN: 4042146800645
- Promotional price: €403.50 *
Description
- hexagon socket
- with washer
Properties
| Application range: | VW, Audi, Seat, Škoda |
| OE-Code Audi: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Seat: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Skoda: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Volkswagen: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OEM code: | 01V 409 057 |
| Packaging contents: | 25 |
| Receiver: | M18x1,5x9 |
| Screw profile size allen: | 8 |
| Weight [g]: | 850 |
| profile1: | hexagon |
Viewed