Article successfully added.
Flywheel locking tool Ø 30 mm
Flywheel locking tool Ø 30 mm
- Article No.: 400.0380
- EAN: 4042146425558
-
Info: Article cannot be ordered
Description
Properties
| Application range: | PSA |
| Engine code PSA: | UHZ (DT17BTED4) |
| Internal diameter in mm: | 18.0 |
| OE-Code Citroen: | 0195K |
| OE-Code PSA: | 0195K |
| OEM code: | 0195K |
| Packaging contents: | 1 |
| Packaging height, mm: | 30 |
| Packaging length, mm: | 165 |
| Packaging width, mm: | 150 |
| Total length L in mm: | 46 |
| Weight [g]: | 222 |
Viewed