Article successfully added.
Fastening clip
Fastening clip
Description
- for Audi
- for Volkswagen
- in polybag
Properties
| Application range: | Audi, VW |
| Diameter in mm: | 10,0 |
| Head Ø in mm: | 16.0 |
| OE-Code Audi: | 3A0853575, 3A0853575A |
| OE-Code Volkswagen: | 3A0853575, 3A0853575A |
| OEM code: | 3A0853575, 3A0853575A |
| Packaging contents: | 10 |
| Packaging height, mm: | 25 |
| Packaging length, mm: | 165 |
| Packaging width, mm: | 65 |
| Total length mm: | 12.0 |
| Weight [g]: | 14 |
Viewed